
Keek op de Week: Week 19 - 2025
Groei – dat is hét woord van deze week. Groei in kennis, groei in kracht en groei in het aantal zonuren (eindelijk!). Bij Jobz-on gebeurde er weer van alles. Van examens en verjaardagen tot sportieve topprestaties en zomerse vooruitzichten. Welkom bij Keek op de Week nummer 19!
Examenkoorts en succeswensen
De spanning is flink gestegen want de examens zijn begonnen. Overal worden laatste samenvattingen doorgenomen, markeerstiften leeg geschreven en zenuwen in toom gehouden. Wij willen álle examenkandidaten nog eens veel succes wensen: jullie kunnen dit!
Ook hebben we deze examenperiode met trots onze bijdrage geleverd aan de surveillanten planning voor de Bogerman. Dus bij deze wensen wij de surveillanten ook veel succes!
Ben je straks klaar met je examens en op zoek naar een vakantiebaan? Wij helpen je graag aan iets leuks. Na al dat harde werken verdien je tenslotte een goedbetaalde én leuke zomerbaan!
Feestmaand op kantoor
De feestmaand op kantoor is in volle gang. Na Jantsje was deze week Eelkje aan de beurt om in het zonnetje gezet te worden! Uiteraard met gebak (want zonder taart is het geen verjaardag) én een mooi cadeau van het hele team.
Zoals altijd versierden we met man en macht, en vooral veel liefde de werkplek. Al moet je dat ‘liefde’ met een korreltje zout nemen. Het gebeurt standaard om 17:00 uur, in lichte paniek, omdat we de verjaardag bijna vergeten zijn...
En alsof dat nog niet genoeg verjaardagsfeest is: zaterdag is Janet jarig! We hangen de slingers alvast op.
Lennart trotseert Hyrox
Komend weekend is het zover: Lennart staat aan de start van zijn allereerste Hyrox-wedstrijd in Thialf. Mocht je het gemist hebben (wat knap is, want hij vertelt het ons al weken): hij is officieel de nummer twéé van de Hyrox PFT van Friesland. Geen druk, hoor. De verwachtingen zijn torenhoog en daarom durfden Niels en Janet het aan om hem en en zijn buddy te sponsoren.
In een gloednieuw Jobz-on, JOOOP en Vonk! sponsorshirt rent, roeit en sleept Lennart zich het snot voor de ogen. We hopen vooral dat hij maandag nog normaal kan lopen en niet in bureaustoelrolstoel het kantoor binnenkomt. Hoe dan ook: we zijn nu al trots op je, Lennart. Zet ‘m op!
Zonnige vooruitzichten
Met de stijgende temperaturen stijgt ook de vakantiestemming. Collega’s dromen van terrasjes, stranddagen en zomerse uitjes. Ook Fleur heeft het werk losgelaten en geniet volop van haar verlof, wij gunnen het haar van harte (en tellen stiekem de weken mee tot er babynieuws is).
Dat was ‘m weer voor deze week. Tot de volgende Keek op de Week!